Zero The Kamikaze Squirrel

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


TinHead
TinHead
Zero The Kamikaze Squirrel
Zero
The Kamikaze Squirrel
Ferias Frustradas Do Pica-Pau
Ferias Frustradas Do
Pica-Pau
Fighting Masters
Fighting Masters
Shadow Blasters
Shadow Blasters
Yang Jia Jiang
Yang Jia Jiang
The Ooze
The Ooze
Crayon Shin-Chan - Arashi O Yobu Enji
Crayon Shin-Chan
Arashi O Yobu Enji
Whip Rush
Whip Rush

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Zero The Kamikaze Squirrel Oyunu Nasıl Oynanır ?

Zero The Kamikaze Squirrel oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Zero The Kamikaze Squirrel oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Zero The Kamikaze Squirrel oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Zero The Kamikaze Squirrel oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Zero The Kamikaze Squirrel oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Zero The Kamikaze Squirrel oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Zero The Kamikaze Squirrel oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Zero The Kamikaze Squirrel oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Zero The Kamikaze Squirrel oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Zero The Kamikaze Squirrel oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Zero The Kamikaze Squirrel oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Zero The Kamikaze Squirrel Oyna