TinHead

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

TinHead
TinHead
Zero The Kamikaze Squirrel
Zero
The Kamikaze Squirrel
Ferias Frustradas Do Pica-Pau
Ferias Frustradas Do
Pica-Pau
Fighting Masters
Fighting Masters
Shadow Blasters
Shadow Blasters
Yang Jia Jiang
Yang Jia Jiang
The Ooze
The Ooze
Crayon Shin-Chan - Arashi O Yobu Enji
Crayon Shin-Chan
Arashi O Yobu Enji
Whip Rush
Whip Rush

DİĞER OYUNLAR


TinHead Oyunu Nasıl Oynanır ?

TinHead oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. TinHead oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında TinHead oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise TinHead oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra TinHead oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

TinHead oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, TinHead oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. TinHead oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. TinHead oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, TinHead oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe TinHead oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


TinHead Oyna