Side Pocket

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Juuouki
Juuouki
Kujaku Ou 2 - Geneijou
Kujaku Ou 2
Geneijou
The NewZealand Story
The NewZealand Story
Chelnov
Chelnov
Muhammad Ali Heavyweight Boxing
Muhammad Ali
Heavyweight Boxing
Beast Wrestler
Beast Wrestler
Pepenga Pengo
Pepenga Pengo
Side Pocket
Side Pocket
Uchuu Senkan Gomora
Uchuu Senkan Gomora

DİĞER OYUNLAR


Side Pocket Oyunu Nasıl Oynanır ?

Side Pocket oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Side Pocket oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Side Pocket oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Side Pocket oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Side Pocket oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Side Pocket oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Side Pocket oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Side Pocket oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Side Pocket oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Side Pocket oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Side Pocket oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Side Pocket Oyna