The Gladiator

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


D.D. Crew
D.D. Crew
Blood Warrior
Blood Warrior
Karate Blazers
Karate Blazers
Dungeons & Dragons - Shadow Over Mystara
Dungeons & Dragons
Shadow Over Mystara
Kaiser Knuckle
Kaiser Knuckle
The Gladiator
The Gladiator
Hippodrome
Hippodrome
Magical Cat Adventure
Magical Cat Adventure
Fantasy Land
Fantasy Land

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


The Gladiator Oyunu Nasıl Oynanır ?

The Gladiator oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. The Gladiator oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında The Gladiator oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise The Gladiator oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra The Gladiator oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

The Gladiator oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, The Gladiator oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. The Gladiator oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. The Gladiator oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, The Gladiator oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe The Gladiator oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


The Gladiator - Gladyatör