Alien Storm

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Knights Of Valour Super Heroes
Knights Of Valour
Super Heroes
Oriental Legend
Oriental Legend
Rage Of The Dragons
Rage Of The Dragons
Knuckle Bash
Knuckle Bash
Knuckle Bash 2
Knuckle Bash 2
Shadow Force
Shadow Force
Alien Storm
Alien Storm
Cyber Police Eswat
Cyber Police Eswat
Bucky O'Hare
Bucky O'Hare

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Alien Storm Oyunu Nasıl Oynanır ?

Alien Storm oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Alien Storm oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Alien Storm oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Alien Storm oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Alien Storm oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Alien Storm oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Alien Storm oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Alien Storm oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Alien Storm oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Alien Storm oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Alien Storm oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Alien Storm Oyna