Bucky O'Hare

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Knights Of Valour Super Heroes
Knights Of Valour
Super Heroes
Oriental Legend
Oriental Legend
Rage Of The Dragons
Rage Of The Dragons
Knuckle Bash
Knuckle Bash
Knuckle Bash 2
Knuckle Bash 2
Shadow Force
Shadow Force
Alien Storm
Alien Storm
Cyber Police Eswat
Cyber Police Eswat
Bucky O'Hare
Bucky O'Hare

DİĞER OYUNLAR


Bucky O'Hare Oyunu Nasıl Oynanır ?

Bucky O'Hare oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Bucky O'Hare oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Bucky O'Hare oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Bucky O'Hare oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Bucky O'Hare oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Bucky O'Hare oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Bucky O'Hare oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Bucky O'Hare oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Bucky O'Hare oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Bucky O'Hare oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Bucky O'Hare oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Bucky O'Hare Oyna