DJ Boy

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Voltage Fighter - Gowcaizer
Voltage Fighter
Gowcaizer
SD Fighters
SD Fighters
Savage Reign
Savage Reign
Mobile Suit Gundam
Mobile Suit Gundam
Dan-Ku-Ga
Dan-Ku-Ga
Silent Dragon
Silent Dragon
DJ Boy
DJ Boy
Nemo
Nemo
Tank Force
Tank Force

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


DJ Boy Oyunu Nasıl Oynanır ?

DJ Boy oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. DJ Boy oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında DJ Boy oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise DJ Boy oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra DJ Boy oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

DJ Boy oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, DJ Boy oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. DJ Boy oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. DJ Boy oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, DJ Boy oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe DJ Boy oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


DJ Boy Oyna