Black Dragon

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Recalhorn
Recalhorn
Wardner
Wardner
Big Karnak
Big Karnak
Black Dragon
Black Dragon
Desert Assault
Desert Assault
Athena
Athena
Nastar
Nastar
Nastar Warrior
Nastar Warrior
Psychic 5
Psychic 5

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Black Dragon Oyunu Nasıl Oynanır ?

Black Dragon oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Black Dragon oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Black Dragon oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Black Dragon oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Black Dragon oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Black Dragon oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Black Dragon oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Black Dragon oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Black Dragon oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Black Dragon oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Black Dragon oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Black Dragon Oyna