Psychic 5

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Recalhorn
Recalhorn
Wardner
Wardner
Big Karnak
Big Karnak
Black Dragon
Black Dragon
Desert Assault
Desert Assault
Athena
Athena
Nastar
Nastar
Nastar Warrior
Nastar Warrior
Psychic 5
Psychic 5

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Psychic 5 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Psychic 5 oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Psychic 5 oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Psychic 5 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Psychic 5 oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Psychic 5 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Psychic 5 oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Psychic 5 oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Psychic 5 oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Psychic 5 oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Psychic 5 oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Psychic 5 oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Psychic 5 Oyna