Light Crusader

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Virtual Bart
Virtual Bart
Itchy And Scratchy Game
Itchy And Scratchy Game
Normy's Beach Babe-O-Rama
Normy's
Beach Babe-O-Rama
The Chaos Engine
The Chaos Engine
Awesome Possum
Awesome Possum
Pinokyo - Pinocchio
Pinokyo
( Pinocchio )
The Story Of Thor
The Story Of Thor
Light Crusader
Light Crusader
Flink
Flink

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Light Crusader Oyunu Nasıl Oynanır ?

Light Crusader oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Light Crusader oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Light Crusader oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Light Crusader oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Light Crusader oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Light Crusader oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Light Crusader oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Light Crusader oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Light Crusader oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Light Crusader oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Light Crusader oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Light Crusader Oyna