The Chaos Engine

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Virtual Bart
Virtual Bart
Itchy And Scratchy Game
Itchy And Scratchy Game
Normy's Beach Babe-O-Rama
Normy's
Beach Babe-O-Rama
The Chaos Engine
The Chaos Engine
Awesome Possum
Awesome Possum
Pinokyo - Pinocchio
Pinokyo
( Pinocchio )
The Story Of Thor
The Story Of Thor
Light Crusader
Light Crusader
Flink
Flink

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


The Chaos Engine Oyunu Nasıl Oynanır ?

The Chaos Engine oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. The Chaos Engine oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında The Chaos Engine oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise The Chaos Engine oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra The Chaos Engine oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

The Chaos Engine oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, The Chaos Engine oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. The Chaos Engine oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. The Chaos Engine oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, The Chaos Engine oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe The Chaos Engine oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


The Chaos Engine Oyna