Turrican

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Deadly Moves
Deadly Moves
Taz In Escape from Mars
Taz In Escape from Mars
Havoc
Havoc
Turrican
Turrican
Doom Troopers - The Mutant Chronicles
Doom Troopers
The Mutant Chronicles
Twinkle Tale
Twinkle Tale
Monster World 4
Monster World 4
Shining In The Darkness
Shining In The Darkness
Steel Empire
Steel Empire

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Turrican Oyunu Nasıl Oynanır ?

Turrican oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Turrican oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Turrican oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Turrican oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Turrican oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Turrican oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Turrican oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Turrican oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Turrican oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Turrican oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Turrican oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Turrican Oyna