Gogetsuji Legends

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar

Gogetsuji Legends
Gogetsuji Legends
Matrimelee
Matrimelee
Kizuna Encounter - Super Tag Battle
Kizuna Encounter
Super Tag Battle
64th. Street - A Detective Story
64th. Street
A Detective Story
3 Count Bout
3 Count Bout
Riot City
Riot City
Arabian Magic
Arabian Magic
Final Blow
Final Blow
Ghosts'n Goblins
Ghosts'n Goblins

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Gogetsuji Legends Oyunu Nasıl Oynanır ?

Gogetsuji Legends oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Gogetsuji Legends oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Gogetsuji Legends oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Gogetsuji Legends oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Gogetsuji Legends oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Gogetsuji Legends oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Gogetsuji Legends oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Gogetsuji Legends oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Gogetsuji Legends oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Gogetsuji Legends oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Gogetsuji Legends oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Gogetsuji Legends