Rampage 2 Universal Tour

🕹️ Nintendo 64 Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Rampage World Tour
Rampage
World Tour
Rampage 2 Universal Tour
Rampage 2
Universal Tour
Aggressors Of Dark Kombat
Aggressors Of
Dark Kombat
SVC Chaos - SNK Vs. Capcom
SVC Chaos
SNK Vs. Capcom
X-Men Vs. Street Fighter
X-Men
Vs.
Street Fighter
Capcom Vs. SNK
Capcom Vs. SNK
Millennium Fight 2000
Battle K-Road
Battle K-Road
Michael Jackson's Moonwalker
Michael Jackson's
Moonwalker
Blandia
Blandia

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Rampage 2 Universal Tour Oyunu Nasıl Oynanır ?

Rampage 2 Universal Tour oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Rampage 2 Universal Tour oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Rampage 2 Universal Tour oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Rampage 2 Universal Tour oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Rampage 2 Universal Tour oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Rampage 2 Universal Tour oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Rampage 2 Universal Tour oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Rampage 2 Universal Tour oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Rampage 2 Universal Tour oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Rampage 2 Universal Tour oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Rampage 2 Universal Tour oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Rampage 2 Universal Tour Oyna