Rampage World Tour

🕹️ Nintendo 64 Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Rampage World Tour
Rampage
World Tour
Rampage 2 Universal Tour
Rampage 2
Universal Tour
Aggressors Of Dark Kombat
Aggressors Of
Dark Kombat
SVC Chaos - SNK Vs. Capcom
SVC Chaos
SNK Vs. Capcom
X-Men Vs. Street Fighter
X-Men
Vs.
Street Fighter
Capcom Vs. SNK
Capcom Vs. SNK
Millennium Fight 2000
Battle K-Road
Battle K-Road
Michael Jackson's Moonwalker
Michael Jackson's
Moonwalker
Blandia
Blandia

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Rampage World Tour Oyunu Nasıl Oynanır ?

Rampage World Tour oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Rampage World Tour oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Rampage World Tour oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Rampage World Tour oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Rampage World Tour oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Rampage World Tour oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Rampage World Tour oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Rampage World Tour oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Rampage World Tour oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Rampage World Tour oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Rampage World Tour oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Rampage World Tour Oyna