Aaahh ! ! !

Real Monsters

🕹️ SNES Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Asterix
Asterix
Aaahh ! ! ! Real Monsters
Aaahh ! ! !
Real Monsters
The Peace Keepers
The Peace Keepers
Mechwarrior 3050
Mechwarrior 3050
Daffy Duck - The Marvin Missions
Daffy Duck
The Marvin Missions
Cybernator
Cybernator
The Amazing Spider Man - Lethal Foes
The Amazing Spider Man
Lethal Foes
Nosferatu
Nosferatu
Classic Kong
Classic Kong

DİĞER OYUNLAR


Aaahh ! ! ! Real Monsters Oyunu Nasıl Oynanır ?

Aaahh ! ! ! Real Monsters oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Aaahh ! ! ! Real Monsters oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Aaahh ! ! ! Real Monsters oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Aaahh ! ! ! Real Monsters oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Aaahh ! ! ! Real Monsters oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Aaahh ! ! ! Real Monsters oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Aaahh ! ! ! Real Monsters oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Aaahh ! ! ! Real Monsters oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Aaahh ! ! ! Real Monsters oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Aaahh ! ! ! Real Monsters oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Aaahh ! ! ! Real Monsters oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Aaahh ! ! ! Real Monsters Oyna