Asterix

🕹️ SNES Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Asterix
Asterix
Aaahh ! ! ! Real Monsters
Aaahh ! ! !
Real Monsters
The Peace Keepers
The Peace Keepers
Mechwarrior 3050
Mechwarrior 3050
Daffy Duck - The Marvin Missions
Daffy Duck
The Marvin Missions
Cybernator
Cybernator
The Amazing Spider Man - Lethal Foes
The Amazing Spider Man
Lethal Foes
Nosferatu
Nosferatu
Classic Kong
Classic Kong

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Asterix Oyunu Nasıl Oynanır ?

Asterix oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Asterix oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Asterix oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Asterix oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Asterix oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Asterix oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Asterix oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Asterix oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Asterix oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Asterix oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Asterix oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Asterix Oyna