Daffy Duck
The Marvin Missions

🕹️ SNES Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Asterix
Asterix
Aaahh ! ! ! Real Monsters
Aaahh ! ! !
Real Monsters
The Peace Keepers
The Peace Keepers
Mechwarrior 3050
Mechwarrior 3050
Daffy Duck - The Marvin Missions
Daffy Duck
The Marvin Missions
Cybernator
Cybernator
The Amazing Spider Man - Lethal Foes
The Amazing Spider Man
Lethal Foes
Nosferatu
Nosferatu
Classic Kong
Classic Kong

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Daffy Duck The Marvin Missions Oyunu Nasıl Oynanır ?

Daffy Duck The Marvin Missions oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Daffy Duck The Marvin Missions oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Daffy Duck The Marvin Missions oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Daffy Duck The Marvin Missions oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Daffy Duck The Marvin Missions oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Daffy Duck The Marvin Missions oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Daffy Duck The Marvin Missions oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Daffy Duck The Marvin Missions oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Daffy Duck The Marvin Missions oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Daffy Duck The Marvin Missions oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Daffy Duck The Marvin Missions oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Daffy Duck The Marvin Missions Oyna