Cybernator

🕹️ SNES Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Asterix
Asterix
Aaahh ! ! ! Real Monsters
Aaahh ! ! !
Real Monsters
The Peace Keepers
The Peace Keepers
Mechwarrior 3050
Mechwarrior 3050
Daffy Duck - The Marvin Missions
Daffy Duck
The Marvin Missions
Cybernator
Cybernator
The Amazing Spider Man - Lethal Foes
The Amazing Spider Man
Lethal Foes
Nosferatu
Nosferatu
Classic Kong
Classic Kong

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Cybernator Oyunu Nasıl Oynanır ?

Cybernator oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Cybernator oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Cybernator oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Cybernator oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Cybernator oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Cybernator oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Cybernator oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Cybernator oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Cybernator oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Cybernator oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Cybernator oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Cybernator Oyna