Karnov

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️


Karnov

DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Bad Dudes
Bad Dudes
Karnov
Karnov
Legend of Galahad
Legend of Galahad
Black Tiger
Black Tiger
Battle Chopper
Battle Chopper
Terminator
Terminator
R Type
R Type
R Type 2
R Type 2
Air Buster
Air Buster

DİĞER OYUNLAR


Karnov Oyunu Nasıl Oynanır ?

Karnov oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Karnov oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Karnov oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Karnov oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Karnov oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Karnov oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Karnov oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Karnov oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Karnov oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Karnov oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Karnov oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.