Terminator

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


Terminator - Sonlandırıcı

DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Bad Dudes
Bad Dudes
Karnov
Karnov
Legend of Galahad
Legend of Galahad
Black Tiger
Black Tiger
Battle Chopper
Battle Chopper
Terminator
Terminator
R Type
R Type
R Type 2
R Type 2
Air Buster
Air Buster

DİĞER OYUNLAR


Terminator Oyunu Nasıl Oynanır ?

Terminator oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Terminator oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Terminator oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Terminator oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Terminator oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Terminator oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Terminator oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Terminator oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Terminator oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Terminator oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Terminator oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.