R Type 2

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

R Type 2

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Bad Dudes
Bad Dudes
Karnov
Karnov
Legend Of Galahad
Legend Of Galahad
Black Tiger
Black Tiger
Battle Chopper
Battle Chopper
Terminator
Terminator
R Type
R Type
R Type 2
R Type 2
Air Buster
Air Buster

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


R Type 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

R Type 2 oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. R Type 2 oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında R Type 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise R Type 2 oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra R Type 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

R Type 2 oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, R Type 2 oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. R Type 2 oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. R Type 2 oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, R Type 2 oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe R Type 2 oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.